Udruženje izdavaoca privatnog smeštaja Srbije je osnovano 1.jula 2019.godine na Zlatiboru, registrovano je u agenciji za privredne registre, u Beogradu, poseduje svoj statut, osnivački akt , pečat i račun.
U cilju podizanja komunikacije, u svetlu najnovijih zakonskih promena iz oblasti turizma, osnivanje ovakvog udruženja je tim neophodnije. Jasno je da postoje na hiljade izdavaoca privatnog smeštaja širom Srbije, no Naš glas, kao privatnih izdavaoca smeštaja se nije mogao čuti. Nikog nismo imali da nas predstavlja niti da zastupa naše interese, pri tom ne mislimo samo na Ministarstvo i turističke organizacije, već i na brojne turističke agencije kao i veb sajtove koji se bave posredovanjem u izdavanju privatnog smeštaja.

0 replies

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!